Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Tempo Kondela Sedacia súprava SANTIAGO

Tempo Kondela  Sedacia súprava SANTIAGO

Moderná sedacia súprava Santiago celočalúnená sedačka vhodná do každej obývacej izby. Rozkladacia - s funkciou rozkladu AUTOMAT. Stredne tvrdé sedenie. Farebné prevedenie látka Matrix 5 hnedá alebo Matrix 17 sivá za cenu 930 € obvykle skladom. Nožičky: kovové s povrchovou úpravou chróm. S úložným priestorom. Polohovateľné opierky hlavy prevedenie materiál: rozmery: ŠxVxH: 267x86/114x217 cm, plocha na spanie ŠxD: 118x200 cm.Možnosť objednať kreslo š/v/h -112/114/92 cm  v cene 289 € ,alebo taburetku  š/v/h/-58/41/58 cm v cene 96 €.

Možnosť objednať aj v 6 prevedeniach látky Matrix v cene 979 € 

Vlastnosti
Rozkladacia Áno
Úložný priestor Áno
Voľba rohu Ľ/P
Záruka 24 mesiacov

Nákup na splátky.

Poskytujeme nákup na splátky cez spoločnosť QUATRO od VUB  a AHOJ od spoločnosť Amico Finance a.s. , je na Vás čo si vyberiete. 

Kto môže nakupovať na splátky ?

Na splátky môžete nakupovať, ak máte od 18 do 75 rokov, ste občan SR alebo máte trvalý pobyt v SR. Musíte byť zamestnaný minimálne počas obdobia splácania alebo na dobu neurčitú, alebo ste živnostník či starobný, výsluhový alebo invalidný dôchodca.

Stačí vám len občiansky preukaz

 • Pri nákupe do výšky úveru 1 000 € vám zvyčajne stačí občiansky preukaz.
 • V niektorých prípadoch, najmä pri vyšších sumách ako 1 000 €, má splátková spoločnosť právo vyžiadať si aj iné dokumenty:
  • druhý doklad totožnosti, ako je cestovný pas alebo vodičský preukaz, rodný list, sobášny list, výpis z knihy narodení, preukaz poistenca zdravotnej poisťovne, služobný preukaz policajta či vojaka alebo služobný preukaz diplomata;
  • fotokópie výpisov z bankového účtu;
  • doklad preukazujúci vaše bydlisko, ako je faktúra za odber energií a podobne;
  • pri živnostníkoch je to aj „potvrdenie o podaní daňového priznania k dani z príjmu fyzických osôb za posledné zdaňovacie obdobie“ a živnostenský list.

Ked máte tovar vybraný tak nás stačí už len kontaktovať a všetko vybavíme za Vás a  ponúkneme Vám tie najvýhodnejšie podmienky.

 • Kód produktu: Tempo Kondela Sedacia súprava SANTIAGO
 • 930,00€
 • Bez DPH: 775,00€
Zobraziť možnosti