Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Tempo Kondela Sedacia súprava MARUTI

Tempo Kondela  Sedacia súprava MARUTI

Popis: Rohová sedacia súprava v modernom štýle a trendových farbách - kombinácia praktických farieb: bielej ekokože a čiernej látky Nemo 17 s výrazným kontrastným bielym prešitím, ktoré sedaciu súpravu oživí za cenu 581 €. Jej dizajn dokonale doplní Vašu modernú domácnosť. Súčasťou sedacej súpravy sú dva malé vankúšiky. Pohodlné pevné opretie. Nožičky plastové čiernej farby. Sedenie pružinové v kombinácii s PUR penou. Podrúčky pevné v štýlovom tvare. Rozkladacia čím vytvorí priestor na spanie pre Vašu návštevu. Rozkladá sa spôsobom AUTOMAT. V otomanovej časti je priestranný úložný priestor na ukladanie sezónnych prikrýviek, diek a podobne. Pravé prevedenie. Rozmery ŠxVxH: 250x83x160 cm. Plocha na spanie ŠxD: 120x200 cm. Možnosť objednania v 4 farebných odtieňoch ekokože a v 4 farebných odtieňoch látky Nemo s dodacou lehotou 4-6 týždňov v cene 678 Eur.

Vlastnosti
Rozkladacia Áno
Úložný priestor Áno
Voľba rohu Ľ/P
Záruka 24 mesiacov

Nákup na splátky.

Poskytujeme nákup na splátky cez spoločnosť QUATRO od VUB  a AHOJ od spoločnosť Amico Finance a.s. , je na Vás čo si vyberiete. 

Kto môže nakupovať na splátky ?

Na splátky môžete nakupovať, ak máte od 18 do 75 rokov, ste občan SR alebo máte trvalý pobyt v SR. Musíte byť zamestnaný minimálne počas obdobia splácania alebo na dobu neurčitú, alebo ste živnostník či starobný, výsluhový alebo invalidný dôchodca.

Stačí vám len občiansky preukaz

 • Pri nákupe do výšky úveru 1 000 € vám zvyčajne stačí občiansky preukaz.
 • V niektorých prípadoch, najmä pri vyšších sumách ako 1 000 €, má splátková spoločnosť právo vyžiadať si aj iné dokumenty:
  • druhý doklad totožnosti, ako je cestovný pas alebo vodičský preukaz, rodný list, sobášny list, výpis z knihy narodení, preukaz poistenca zdravotnej poisťovne, služobný preukaz policajta či vojaka alebo služobný preukaz diplomata;
  • fotokópie výpisov z bankového účtu;
  • doklad preukazujúci vaše bydlisko, ako je faktúra za odber energií a podobne;
  • pri živnostníkoch je to aj „potvrdenie o podaní daňového priznania k dani z príjmu fyzických osôb za posledné zdaňovacie obdobie“ a živnostenský list.

Ked máte tovar vybraný tak nás stačí už len kontaktovať a všetko vybavíme za Vás a  ponúkneme Vám tie najvýhodnejšie podmienky.

 • Výrobca: Tempo Kondela
 • Kód produktu: Tempo Kondela Sedacia súprava MARUTI
 • 581,00€
 • Bez DPH: 484,17€
Zobraziť možnosti