Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Stagra sedacia súprava VASTO L l roh žltá rozťahovacia

Nové Stagra sedacia súprava VASTO L  l roh žltá rozťahovacia

Dizajnová rozkladacia sedacia súprava VASTO s úložným priestorom z modelovej rady Avangarde. Široké boky a lakťové opierky dodávajú pocit stability a priestrannosti. Sedacia súprava VASTO disponuje funkciou rozkladania, ktorá umožňuje využitie sedačky aj na príležitostné spanie. Sedacia súprava tiež disponuje praktickým úložným priestorom, ktorý je možné využiť aj ako priestor pre odkladanie posteľnej bielizne. Sedaciu súpravu VASTO je možné objednať v ľavom alebo pravom prevedení.

Spacia plocha ( cm )200 x 131
Dĺžka ( cm )280
Hĺbka ( cm )255
Výška ( cm )90
Výška sedu ( cm )

44


VÝPLŇPUR PENA
PRUŽINYFALISTE
NOŽIČKYKOVOVÉ
Vlastnosti
Rozkladacia ano
Úložný priestor ANO
Voľba rohu LP
Záruka 24 MESIACOV

Nákup na splátky.

Poskytujeme nákup na splátky cez spoločnosť QUATRO od VUB  a AHOJ od spoločnosť Amico Finance a.s. , je na Vás čo si vyberiete. 

Kto môže nakupovať na splátky ?

Na splátky môžete nakupovať, ak máte od 18 do 75 rokov, ste občan SR alebo máte trvalý pobyt v SR. Musíte byť zamestnaný minimálne počas obdobia splácania alebo na dobu neurčitú, alebo ste živnostník či starobný, výsluhový alebo invalidný dôchodca.

Stačí vám len občiansky preukaz

 • Pri nákupe do výšky úveru 1 000 € vám zvyčajne stačí občiansky preukaz.
 • V niektorých prípadoch, najmä pri vyšších sumách ako 1 000 €, má splátková spoločnosť právo vyžiadať si aj iné dokumenty:
  • druhý doklad totožnosti, ako je cestovný pas alebo vodičský preukaz, rodný list, sobášny list, výpis z knihy narodení, preukaz poistenca zdravotnej poisťovne, služobný preukaz policajta či vojaka alebo služobný preukaz diplomata;
  • fotokópie výpisov z bankového účtu;
  • doklad preukazujúci vaše bydlisko, ako je faktúra za odber energií a podobne;
  • pri živnostníkoch je to aj „potvrdenie o podaní daňového priznania k dani z príjmu fyzických osôb za posledné zdaňovacie obdobie“ a živnostenský list.

Ked máte tovar vybraný tak nás stačí už len kontaktovať a všetko vybavíme za Vás a  ponúkneme Vám tie najvýhodnejšie podmienky.

 • Výrobca: Stagra Meble
 • Kód produktu: Stagra sedacia súprava VASTO L l roh žltá rozťahovacia
 • 986,00€
 • Bez DPH: 821,67€
Zobraziť možnosti

Štítky: Stagra sedacia súprava VASTO L l roh žltá rozťahovacia, Stagra sedacia súprava VASTO VR P roh žltá rozťahovacia, Sedacie súpravy rohové