Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.

O nás

 

Firma Peter Porubec - Nábytok vznikla v roku 2000. V súčasnosti prevádzkujeme predajňu v meste POPRAD na ulici J.Curie 738 pri hlavnej nemocnici a od roku 2013 predaj v internetovom obchode.

 

Základom našej firemnej filozofie je ponúkať široký sortiment tovaru z pohľadu typu, dizajnu i ceny a uspokojiť potreby a požiadavky rôznych cieľových skupín zákazníkov. Pomáhame rozvíjať obchod s kvalitným nábytkom a vytvárať krajšie prostredie Vašich domácnosti a pracovísk, pričom sa usilujeme ponúkať čo najviac kvalitného nábytku od slovenských a zahraničných výrobcov. 

 

V prípade, že Vás naša ponuka zaujme a budete uvažovať o kúpe niektorého z našich výrobkov, radi Vás privítame a obslúžime aj  v našej predajni- pondelok-piatok od 9-17 hodiny-sobota od 8-12 hodiny   sobota 6.7.2019 zatvorené !!!     t.č. 052 7722795

 

Určite Vám pri rozhodovaní pomôže aj informácia, že naša firma zabezpečuje dopravu u nás zakúpeného tovaru priamo k Vám. Ponúkame nákup cez splátkové systémy  QUATRO od VUB  a AHOJ od spoločnosť Amico Finance a.s. , je na Vás čo si vyberiete, potom nám stačí zavolať a všetko vybavíme za Vás.Tešíme sa na Vaše objednávky.