Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.

O nás

Firma Peter Porubec - Nábytok vznikla v roku 2000. V súčasnosti prevádzkujeme predajňu v meste POPRAD na ulici J.Curie 738/43 pri hlavnej nemocnici ako  aj predaj nábytku cez internetový obchod kde môžete nakupovať 24 hodín denne z oveľa širšej ponuky ako je možné vidieť v predajni.   

Základom našej firemnej filozofie je ponúkať široký sortiment tovaru z pohľadu typu, dizajnu i ceny a uspokojiť potreby a požiadavky rôznych cieľových skupín zákazníkov. Pomáhame rozvíjať obchod s kvalitným nábytkom a vytvárať krajšie prostredie Vašich domácnosti a pracovísk, pričom sa usilujeme ponúkať čo najviac kvalitného nábytku od slovenských a zahraničných výrobcov. 

 

V prípade, že Vás naša ponuka zaujme a budete uvažovať o kúpe niektorého z našich výrobkov, radi Vás privítame a obslúžime aj  v našej predajni- pondelok-piatok od 9-17 hodiny  . Prípadne nás kontaktujte na čísle 052 7722795 .

Mimo otváracích hodín je nás možné kontaktovať aj priamo na našej stránke cez livechatoo  kde sme Vám pripravený  odpovedať na Vaše otázky ,pripadne emailom.

 

Určite Vám pri rozhodovaní pomôže aj informácia, že naša firma zabezpečuje dopravu u nás zakúpeného tovaru priamo k Vám. Ponúkame nákup cez splátkové systémy  QUATRO od VUB  a AHOJ od spoločnosť Amico Finance a.s. , je na Vás čo si vyberiete, potom nás stačí kontaktovať a všetko vybavíme za Vás. Tešíme sa na Vaše objednávky.