Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.

ND - Postel DUO

ND - Postel DUO
Posteľ Duo je celočalúnená posteľ, ktorá vyniká najmä možnosťou rozdelenia na dve samostatné lôžka.
Posteľ je vrátane matraca z PUR peny - nosnosť 90 kg (odporúčame matraci MANA alebo BONO), perforované dosky, veľkého úložného priestoru v bielom lamine s odvetrávacími otvormi - prístup do úložného priestoru je z boku.
Ložná plocha je 160 x 200 cm alebo 180 x 200 cm.Celková šírka postele je 164 x 207 cm alebo 184 x 207 cm výška čela 88 cm .
Komfortná výška plochy na ležanie cca 44/50 cm.
Odporúčame - matrac MANA, ktoré je na povrchu zmäkčené HR studenou penou. Zaisťuje dokonalý odpočinok, dobrú kvalitu spánku a zvýšite si nosnosť matraca na 110 kg. V nižšie uvedenej ponuke si matrac MANA môžete doobjednať.
Odporúčame - matrac BONO, v tejto matraci je luxusný 12 cm vysoké jadro z HR studenej peny. Zaisťuje dokonalý odpočinok, dobrú kvalitu spánku a zvýšite si nosnosť matraca na 130 kg. V nižšie uvedenej ponuke si matrac BONO môžete doobjednať.
Môžete si zvoliť posteľ s variantom A - pevný lamelový rošt (prístup z boku) alebo s variantom B - polohovací rošt (prístup od nôh)
Posteľ si môžete vybrať z nižšie uvedených poťahových materiálov - môžete kombinovať korpus postele a ložnú plochu.
Vlastnosti
Rozkladacia
Úložný priestor Áno
Voľba rohu
Záruka 24 mesiacov

Nákup na splátky.

Poskytujeme nákup na splátky cez spoločnosť QUATRO od VUB  a AHOJ od spoločnosť Amico Finance a.s. , je na Vás čo si vyberiete. 

Kto môže nakupovať na splátky ?

Na splátky môžete nakupovať, ak máte od 18 do 75 rokov, ste občan SR alebo máte trvalý pobyt v SR. Musíte byť zamestnaný minimálne počas obdobia splácania alebo na dobu neurčitú, alebo ste živnostník či starobný, výsluhový alebo invalidný dôchodca.

Stačí vám len občiansky preukaz

 • Pri nákupe do výšky úveru 1 000 € vám zvyčajne stačí občiansky preukaz.
 • V niektorých prípadoch, najmä pri vyšších sumách ako 1 000 €, má splátková spoločnosť právo vyžiadať si aj iné dokumenty:
  • druhý doklad totožnosti, ako je cestovný pas alebo vodičský preukaz, rodný list, sobášny list, výpis z knihy narodení, preukaz poistenca zdravotnej poisťovne, služobný preukaz policajta či vojaka alebo služobný preukaz diplomata;
  • fotokópie výpisov z bankového účtu;
  • doklad preukazujúci vaše bydlisko, ako je faktúra za odber energií a podobne;
  • pri živnostníkoch je to aj „potvrdenie o podaní daňového priznania k dani z príjmu fyzických osôb za posledné zdaňovacie obdobie“ a živnostenský list.

Ked máte tovar vybraný tak nás stačí už len kontaktovať a všetko vybavíme za Vás a  ponúkneme Vám tie najvýhodnejšie podmienky.

 • Výrobca: NEW DESIGN
 • Kód produktu: ND - Postel DUO
 • 395,00€
 • Bez DPH: 329,17€
Zobraziť možnosti