Vitajte na NabytokPoprad.sk

Košík

0 produktov - 0.00€

Nákup na splátky.

Poskytujeme nákup na splátky cez spoločnosť QUATRO od VUB  a AHOJ od spoločnosť Amico Finance a.s. , je na Vás čo si vyberiete. 

 

Parametre kampaňového produktu:

 

splátka: od 10 € - 130 € (10€,15€,20€,25€,30€,35€,40€,45€,50€,60€,70€,80€,90€,100€,110€,120€,130€)

 

istina: od 110 € do 6 986 

 

počet splátok: od 12 – 96 mesiacov

 

akontácia - od 0% - 50 % z MOC

Pripravili sme pre Vás aj BENEFIT, ktorým je ÚROKOVÁ SADZBA VO VÝŠKE 0% p. a., ak klient splatí pôžičku (istinu) do 6. mesiaca od prevzatia tovaru. Klient môže splácať splátky podľa splátkového kalendára, ale podmienkou je, aby istinu splatil najneskôr do 6. mesiaca vo výške rozdielu súčtu zaplatených mesačných splátok a poskytnutej výšky pôžičky. 

Kto môže nakupovať na splátky ?

Na splátky môžete nakupovať, ak máte od 18 do 75 rokov, ste občan SR alebo máte trvalý pobyt v SR. Musíte byť zamestnaný minimálne počas obdobia splácania alebo na dobu neurčitú, alebo ste živnostník či starobný, výsluhový alebo invalidný dôchodca.

Stačí vám len občiansky preukaz

  • Pri nákupe do výšky úveru 1 000 € vám zvyčajne stačí občiansky preukaz.
  • V niektorých prípadoch, najmä pri vyšších sumách ako 1 000 €, má splátková spoločnosť právo vyžiadať si aj iné dokumenty:
    • druhý doklad totožnosti, ako je cestovný pas alebo vodičský preukaz, rodný list, sobášny list, výpis z knihy narodení, preukaz poistenca zdravotnej poisťovne, služobný preukaz policajta či vojaka alebo služobný preukaz diplomata;
    • fotokópie výpisov z bankového účtu;
    • doklad preukazujúci vaše bydlisko, ako je faktúra za odber energií a podobne;
    • pri živnostníkoch je to aj „potvrdenie o podaní daňového priznania k dani z príjmu fyzických osôb za posledné zdaňovacie obdobie“ a živnostenský list.

Ked máte tovar vybraný tak nás stačí už len kontaktovať a všetko vybavíme za Vás a  ponúkneme Vám tie najvýhodnejšie podmienky.