Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.

MRAVA POSCHODOVÁ POSTEĽ

MRAVA POSCHODOVÁ POSTEĽ

POSCHODOVÁ POSTEĽ s vysokou kvalitou spracovania zaisťuje štandard, ktorý uspokojí aj náročného zákazníka. Posteľ je vyrobená z masívneho bukového dreva v hrúbke 30 mm. Posteľ je možné rozložiť na dve samostatné jednolôžka.\n\noriginálne dizajnové spracovanie\njednoduchá montáž\npovrchová úprava - lak\nprevedenie prírodný buk alebo morený buk\npevnosť a stabilita je zaistená excentrickým kovaním\n\nMožností úprav postelí za príplatok: \nOblý roh -  - celá posteľ - 32,50 EUR\nOblá hrana - celá posteľ  - 32,50 EUR\nPožadované úpravy prosím uviesť pri objednaní tovaru v poznámke. Konečná suma Vám bude upravená pri potvrdení objednávky.\n

Šírka - vnútorný rozmer
vnútorná šírka + 10 cm
Dĺžka - vnútorný rozmer
200 cm
Dĺžka - vonkajší rozmer
vnútorná dĺžka + 10 cm
Záruka na posteľ
7 rokov
Dostupnosť
Na objednávku do 14 dní
Výroba
Najpredávanejší
Skladové varianty
cubicom_stockitems
Celková výška
208 cm
Vlastnosti
Záruka 7 rokov

Nákup na splátky.

Poskytujeme nákup na splátky cez spoločnosť QUATRO od VUB  a AHOJ od spoločnosť Amico Finance a.s. , je na Vás čo si vyberiete. 

Kto môže nakupovať na splátky ?

Na splátky môžete nakupovať, ak máte od 18 do 75 rokov, ste občan SR alebo máte trvalý pobyt v SR. Musíte byť zamestnaný minimálne počas obdobia splácania alebo na dobu neurčitú, alebo ste živnostník či starobný, výsluhový alebo invalidný dôchodca.

Stačí vám len občiansky preukaz

 • Pri nákupe do výšky úveru 1 000 € vám zvyčajne stačí občiansky preukaz.
 • V niektorých prípadoch, najmä pri vyšších sumách ako 1 000 €, má splátková spoločnosť právo vyžiadať si aj iné dokumenty:
  • druhý doklad totožnosti, ako je cestovný pas alebo vodičský preukaz, rodný list, sobášny list, výpis z knihy narodení, preukaz poistenca zdravotnej poisťovne, služobný preukaz policajta či vojaka alebo služobný preukaz diplomata;
  • fotokópie výpisov z bankového účtu;
  • doklad preukazujúci vaše bydlisko, ako je faktúra za odber energií a podobne;
  • pri živnostníkoch je to aj „potvrdenie o podaní daňového priznania k dani z príjmu fyzických osôb za posledné zdaňovacie obdobie“ a živnostenský list.

Ked máte tovar vybraný tak nás stačí už len kontaktovať a všetko vybavíme za Vás a  ponúkneme Vám tie najvýhodnejšie podmienky.

 • Výrobca: Mrava
 • Kód produktu: MRAVA POSCHODOVÁ POSTEĽ
 • 473,00€
 • Bez DPH: 394,17€
Zobraziť možnosti

Štítky: MRAVA POSCHODOVÁ POSTEĽ, POSCHODOVÁ POSTEĽ, Detské a študentské postele