Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.

MEBLOHAND Sedacia súprava PANAMA XL

MEBLOHAND Sedacia súprava PANAMA XL

Sedacia súprava Panama XL v tvare U L/P prevedenie na hlavnom obrázku je lavá je nutne vybrat roh  , rozťahovacia s úložným priestorom ,pružinové sedenie.Na čalúnenie sedacej plochy a opierok je použitá kvalitná SOFT LUX pena. Prevedenie sedacej plochy a opierok je pevné, čo zabezpečuje pohodlné sedenie. 


Pri tejto sedacej súprave je možné nastavenie 7 poloh opierky hlavy. 


Rozmer :363/193/223 cm výška opierky : 90/104 cm ,výška sedenia : 44 cm plocha spania :120/280 cm


Teraz moznost objednat za akciovú cenu 1100 € v poťahu  MALMO s možnosť výberu farby v kombinacii s ekokožou. Za cenu 1310 € väčší výber poťahov na požiadanie. Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať.

Vlastnosti
Rozkladacia Áno
Úložný priestor Áno
Voľba rohu Ľ/P
Záruka 24 mesiacov

Nákup na splátky.

Poskytujeme nákup na splátky cez spoločnosť QUATRO od VUB  a AHOJ od spoločnosť Amico Finance a.s. , je na Vás čo si vyberiete. 

Kto môže nakupovať na splátky ?

Na splátky môžete nakupovať, ak máte od 18 do 75 rokov, ste občan SR alebo máte trvalý pobyt v SR. Musíte byť zamestnaný minimálne počas obdobia splácania alebo na dobu neurčitú, alebo ste živnostník či starobný, výsluhový alebo invalidný dôchodca.

Stačí vám len občiansky preukaz

 • Pri nákupe do výšky úveru 1 000 € vám zvyčajne stačí občiansky preukaz.
 • V niektorých prípadoch, najmä pri vyšších sumách ako 1 000 €, má splátková spoločnosť právo vyžiadať si aj iné dokumenty:
  • druhý doklad totožnosti, ako je cestovný pas alebo vodičský preukaz, rodný list, sobášny list, výpis z knihy narodení, preukaz poistenca zdravotnej poisťovne, služobný preukaz policajta či vojaka alebo služobný preukaz diplomata;
  • fotokópie výpisov z bankového účtu;
  • doklad preukazujúci vaše bydlisko, ako je faktúra za odber energií a podobne;
  • pri živnostníkoch je to aj „potvrdenie o podaní daňového priznania k dani z príjmu fyzických osôb za posledné zdaňovacie obdobie“ a živnostenský list.

Ked máte tovar vybraný tak nás stačí už len kontaktovať a všetko vybavíme za Vás a  ponúkneme Vám tie najvýhodnejšie podmienky.

 • 1 100,00€
 • Bez DPH: 916,67€
Zobraziť možnosti