Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.

MEBLOHAND Sedacia súprava Bardot

MEBLOHAND Sedacia súprava Bardot

Objednávky prijaté do 18.10.2019 doručíme ešte do Vianoc po tomto termíne až v Novom roku. 

 Na sklade u dodávatela s možnosťou rýchleho doručenia v prevedení ekokoža čierna a Inari 96 ako na foto  za cenu 462 €..


Jednoduchá rohová sedacia súprava Bardot je vyrobená v jemnom a elegantnom štýle, napriek tomu je aj nesmierne praktická vďaka úložnému priestoru pod otomanom a rozkladu na spanie. Rohová sedacia súprava Bardot má stabilnú konštrukciu z masívneho dreva a drevotriesky, nožičky sú doplnené plastovými klzákmi, ktoré chránia podlahu pred poškriabaním. Rohová sedacia súprava Bardot je vyrobená z kvalitných pružín falisté a veľmi kvalitnej polyuretánovej peny N30, sedenie je stredne tvrdé. 


Celolátková bez ekokože za cenu  520 €.

Rozmery :


255 cm x 182 cm výška 80 cm


hlbka sedu 55 cm


výška sedu 42 cm


spanie  200x124 cm

Vlastnosti
Rozkladacia Áno
Úložný priestor Áno
Voľba rohu Ľ/P
Záruka 24 mesiacov

Nákup na splátky.

Poskytujeme nákup na splátky cez spoločnosť QUATRO od VUB  a AHOJ od spoločnosť Amico Finance a.s. , je na Vás čo si vyberiete. 

Kto môže nakupovať na splátky ?

Na splátky môžete nakupovať, ak máte od 18 do 75 rokov, ste občan SR alebo máte trvalý pobyt v SR. Musíte byť zamestnaný minimálne počas obdobia splácania alebo na dobu neurčitú, alebo ste živnostník či starobný, výsluhový alebo invalidný dôchodca.

Stačí vám len občiansky preukaz

 • Pri nákupe do výšky úveru 1 000 € vám zvyčajne stačí občiansky preukaz.
 • V niektorých prípadoch, najmä pri vyšších sumách ako 1 000 €, má splátková spoločnosť právo vyžiadať si aj iné dokumenty:
  • druhý doklad totožnosti, ako je cestovný pas alebo vodičský preukaz, rodný list, sobášny list, výpis z knihy narodení, preukaz poistenca zdravotnej poisťovne, služobný preukaz policajta či vojaka alebo služobný preukaz diplomata;
  • fotokópie výpisov z bankového účtu;
  • doklad preukazujúci vaše bydlisko, ako je faktúra za odber energií a podobne;
  • pri živnostníkoch je to aj „potvrdenie o podaní daňového priznania k dani z príjmu fyzických osôb za posledné zdaňovacie obdobie“ a živnostenský list.

Ked máte tovar vybraný tak nás stačí už len kontaktovať a všetko vybavíme za Vás a  ponúkneme Vám tie najvýhodnejšie podmienky.

 • 462,00€
 • Bez DPH: 385,00€
Zobraziť možnosti