Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Doprava tovaru

DOPRAVA TOVARU

Nábytok dopravujeme exetrnou profesionálnou prepravou bez možnosti vynášky tovaru do bytu  po celom Slovensku. Zásielky sú štandardne doručované po prvé uzamykateľné dvere príjemcu. Pri vykládke zásielky je príjemca  povinný zabezpečiť nevyhnutne potrebnú súčinnosť na vyloženie zásielky,. Nami ponúkaná tarifa za dopravu je s doručením tovaru počas celeho dňa nie na konkrétnu hodinu.

Pri preberaní tovaru je nutné skontrolovať obal za prítomnosti prepravcu. Ak je tovar poškodený, spíšte s prepravcom Zápis z poškodenia tovaru počas prepravy. O tejto skutočnosti nás taktiež čo najskôr informujte na adrese info@nabytokpoprad.sk (+ fotodokumentácia) V opačnom prípade nie je možné reklamáciu (poškodenie tovaru prepravcom) riešiť.Na zrkadlá a sklá sa nevzťahuje reklamácia, je potrebné si ich skontrolovať pri preberení tovaru.
Pri preberaní tovaru uhrádzaného dobierkou je nutné podpísať prevzatie tovaru a taktiež prepravca je povinný Vám vydať doklad o úhrade dobierky objednaného tovaru so sumou, ktorú od Vás prevzal!

 

 Cena dopravy :

 Len za 15 € po celej SR .

 Osobný odber v POPRADE zadarmo.


 Otváracie hodiny:

Po-Pia 9:00 - 17:00

So: 8:00 -12:00 

Tel.: 052 / 77 22 795


Nábytok PETER  PORUBEC

Juliota Curie 738/43

058 01 Poprad

 

                                      Zväčšiť mapu