Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Doprava tovaru

DOPRAVA TOVARU

Nábytok dopravujeme externou profesionálnou prepravou bez možnosti vynesenia tovaru do bytu  po celom Slovensku. Zásielky sú štandardne doručované na palete ,ktorú dopravca vyloží celú prípadne rozbalí na vozidle. Pri vykládke zásielky si je príjemca  povinný zabezpečiť pomoc na vyloženie zásielky. Nami ponúkaná tarifa za dopravu je s doručením tovaru počas celého dňa nie na konkrétnu hodinu.

Pri preberaní tovaru je nutné skontrolovať obal za prítomnosti prepravcu. Ak je tovar poškodený, spíšte s prepravcom Zápis z poškodenia tovaru počas prepravy. O tejto skutočnosti nás taktiež čo najskôr informujte na adrese info@nabytokpoprad.sk (+ fotodokumentácia) V opačnom prípade nie je možné reklamáciu (poškodenie tovaru prepravcom) riešiť.Na zrkadlá a sklá sa nevzťahuje reklamácia, je potrebné si ich skontrolovať pri preberení tovaru.
Pri preberaní tovaru uhrádzaného dobierkou je nutné podpísať prevzatie tovaru a taktiež prepravca je povinný Vám vydať doklad o úhrade dobierky objednaného tovaru so sumou, ktorú od Vás prevzal!

 

 Cena dopravy :

Za cenu len 15 €  po celej SR  bez ohľadu na výšku nákupu.

Osobný odber v POPRADE zadarmo.


 Otváracie hodiny:

Po-Pia 9:00 - 17:00

So: 8:00 -12:00 

Tel.: 052 / 77 22 795


Nábytok PETER  PORUBEC

Juliota Curie 738/43

058 01 Poprad

 

                                      Zväčšiť mapu