Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.

CASARREDO Postel DITAVOLA 180x200 cm Charcoal

CASARREDO Postel DITAVOLA 180x200 cm Charcoal
Klasická luxusná posteľ z masívneho dreva s vyvýšeným čelom. Konštrukcia je z kvalitného hrubého prírodného dreva vo farbe Charcoal s vypaľovaným dekorom. Posteľ má drevené bočnice. Rošt je súčasťou postele, výška roštu od zeme cca 32 cm, výška čela pri nohách je 50,5 cm, výška bočnice po hornú hranu 35 cm. Matrac je potrebné doobjednať s rozmermi - 180 x 200 cm. Nosnosť postele je 180 kg, záťaž postele je cca 100 kg na každej strane postele. Dodávame v demontovanom stave
Možnosť dokúpenia komody a nočného stolíka DiTavola Možnosť dokúpenia vyberáte z možností pod cenou.
Klasický nočný stolík z masívneho dreva za cenu 155 €. Konštrukcie aj úchytky sú z hrubého prírodného dreva vo farbe Charcoal s vypaľovaným dekorom. Stolík obsahuje 2 zásuvky a praktickú výsuvnou dosku na drobnosti. Rozmer stolíka : š-58,5 cm, v-59,5 cm , h-39 cm.Dodávame v demontovanom stave. Klasická komoda z masívneho dreva za cenu 369 €. Konštrukcie aj úchytky sú z hrubého prírodného dreva vo farbe Charcoal s vypaľovaným dekorom. Komoda obsahuje 1 dvierka a 4 zásuvky. Rozmer komody :š-120 cm ,v-104,5 cm , h-43 cm . Dodávame v demontovanom stave
Vlastnosti
Rozkladacia
Úložný priestor
Voľba rohu
Záruka 24 mesiacov

Nákup na splátky.

Poskytujeme nákup na splátky cez spoločnosť QUATRO od VUB  a AHOJ od spoločnosť Amico Finance a.s. , je na Vás čo si vyberiete. 

Kto môže nakupovať na splátky ?

Na splátky môžete nakupovať, ak máte od 18 do 75 rokov, ste občan SR alebo máte trvalý pobyt v SR. Musíte byť zamestnaný minimálne počas obdobia splácania alebo na dobu neurčitú, alebo ste živnostník či starobný, výsluhový alebo invalidný dôchodca.

Stačí vám len občiansky preukaz

 • Pri nákupe do výšky úveru 1 000 € vám zvyčajne stačí občiansky preukaz.
 • V niektorých prípadoch, najmä pri vyšších sumách ako 1 000 €, má splátková spoločnosť právo vyžiadať si aj iné dokumenty:
  • druhý doklad totožnosti, ako je cestovný pas alebo vodičský preukaz, rodný list, sobášny list, výpis z knihy narodení, preukaz poistenca zdravotnej poisťovne, služobný preukaz policajta či vojaka alebo služobný preukaz diplomata;
  • fotokópie výpisov z bankového účtu;
  • doklad preukazujúci vaše bydlisko, ako je faktúra za odber energií a podobne;
  • pri živnostníkoch je to aj „potvrdenie o podaní daňového priznania k dani z príjmu fyzických osôb za posledné zdaňovacie obdobie“ a živnostenský list.

Ked máte tovar vybraný tak nás stačí už len kontaktovať a všetko vybavíme za Vás a  ponúkneme Vám tie najvýhodnejšie podmienky.

 • Výrobca: CASARREDO
 • Kód produktu: CASARREDO Postel DITAVOLA 180x200 cm Charcoal
 • 580,00€
 • Bez DPH: 483,33€

Štítky: CASARREDO Postel DITAVOLA 180x200 cm Charcoal, CASARREDO Postel DITAVOLA 180x200 cm Charcoal, Manželské