Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.

CASARREDO Kuchynská linka CASA 29047

CASARREDO Kuchynská linka CASA 29047

Moderná kuchyňa, ktorá patrí medzi tie lacnejšie na trhu.Táto kuchyňa je navrhnutá tak, že skrinky sa dajú poskladať v ľubovoľnom poradí, prípadne i ďalšie doobjednať. To vám umožní si zostaviť kuchyňu podľa svojich predstáv. Dvierka sú vyrobené z dosky LTD vo farbe biela akryl. Korpus je v bielej farbe. Úchyty sú vo farbe strieborná. Pracovná doska nie je súčasťou a nie je teda v cene zahrnutá. Spotrebiče, drez a digestor nie sú v cene .Zostava sa skladá zo spodných skriniek - výška 82 cm, hĺbka 45 cm, šírka: - 80 cm skrinka dvojdverová pod dřez- 80 cm skrinka dvojdverová- 40 cm skrinka s 3 zásuvkami- 60 cm skrinka jednodverováa vrchných skriniek - výška 72 cm, hĺbka 29 cm, šírka: - 40 cm skrinka jednodverá- 60 cm skrinka jednodverová- 80 cm vitrína - dvojdverová (sklo SATINATO) - 80 cm skrinka dvojdverová s odkvapkávačom (obrázok je ilustračný, presné rozloženie skriniek na perokresba ) .Dodávame v demontovanom stave.

Rozmer :šírka - 260 cm výška - 82/72 cm hlbka-  45/29 cm 

Vlastnosti
Záruka 24 mesiacov

Nákup na splátky.

Poskytujeme nákup na splátky cez spoločnosť QUATRO od VUB  a AHOJ od spoločnosť Amico Finance a.s. , je na Vás čo si vyberiete. 

Kto môže nakupovať na splátky ?

Na splátky môžete nakupovať, ak máte od 18 do 75 rokov, ste občan SR alebo máte trvalý pobyt v SR. Musíte byť zamestnaný minimálne počas obdobia splácania alebo na dobu neurčitú, alebo ste živnostník či starobný, výsluhový alebo invalidný dôchodca.

Stačí vám len občiansky preukaz

 • Pri nákupe do výšky úveru 1 000 € vám zvyčajne stačí občiansky preukaz.
 • V niektorých prípadoch, najmä pri vyšších sumách ako 1 000 €, má splátková spoločnosť právo vyžiadať si aj iné dokumenty:
  • druhý doklad totožnosti, ako je cestovný pas alebo vodičský preukaz, rodný list, sobášny list, výpis z knihy narodení, preukaz poistenca zdravotnej poisťovne, služobný preukaz policajta či vojaka alebo služobný preukaz diplomata;
  • fotokópie výpisov z bankového účtu;
  • doklad preukazujúci vaše bydlisko, ako je faktúra za odber energií a podobne;
  • pri živnostníkoch je to aj „potvrdenie o podaní daňového priznania k dani z príjmu fyzických osôb za posledné zdaňovacie obdobie“ a živnostenský list.

Ked máte tovar vybraný tak nás stačí už len kontaktovať a všetko vybavíme za Vás a  ponúkneme Vám tie najvýhodnejšie podmienky.

 • Výrobca: CASARREDO
 • Kód produktu: CASARREDO Kuchynská linka CASA 29047
 • 861,00€
 • Bez DPH: 717,50€

Štítky: CASARREDO Kuchynská linka CASA 29047, ,