Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.

CASARREDO Kuchynská linka 260 VERSAILLES II smokie soft/latte soft

CASARREDO Kuchynská linka 260 VERSAILLES II smokie soft/latte soft

Elegantná kuchyňa štýlu francúzskeho vidieka .Tato kuchyňa je navrhnutá tak, že skrinky sa dajú poskladať v ľubovoľnom poradí, prípadne ďalšie doobjednať. To vám umožní si zostaviť kuchyňu podľa svojich predstáv. Korpus i sokel sú z kvalitného lamina s 3D štruktúrou bielej farby, frézovaná dvierka MDF s ornamentami, luxusné saténová farba smokie soft latte soft, sklo s ornamentami, všetko hranené ABS páskou. Spodné skrinky sú na polohovateľných nôžkach, predné sokel je v cene, možnosť dokúpenia bočných soklov. Spotrebiče, drez, digestor nie sú v cene. Zostava sa skladá zo spodných skriniek - výška 82 cm, hĺbka 48 cm, šírka: - 50 cm skrinka 1-dveřová- 50 cm skrinka pod drez 1-dverová- 2x 50 cm skrinka s 1 zásuvkou a vrchných skriniek - výška 72 cm, nad digestorom 35,8 cm, hĺbka 32 cm, šírka: - 2x 50 cm skrinka 1-dverová- 2x 50 cm vitrína 1-dverová- 60 cm výklopná skrinka nad digesto.Zostava neobsahuje v cene pracovnú dosku, možnosť doobjednania. Možnosť dokúpenia drezu. Dodávame v demontovanom stave.

Rozmer: šírka - 260 cm 

              výška - 82/72 cm

              hlbka -  48/32 cm 

Vlastnosti
Záruka 24 mesiacov

Nákup na splátky.

Poskytujeme nákup na splátky cez spoločnosť QUATRO od VUB  a AHOJ od spoločnosť Amico Finance a.s. , je na Vás čo si vyberiete. 

Kto môže nakupovať na splátky ?

Na splátky môžete nakupovať, ak máte od 18 do 75 rokov, ste občan SR alebo máte trvalý pobyt v SR. Musíte byť zamestnaný minimálne počas obdobia splácania alebo na dobu neurčitú, alebo ste živnostník či starobný, výsluhový alebo invalidný dôchodca.

Stačí vám len občiansky preukaz

 • Pri nákupe do výšky úveru 1 000 € vám zvyčajne stačí občiansky preukaz.
 • V niektorých prípadoch, najmä pri vyšších sumách ako 1 000 €, má splátková spoločnosť právo vyžiadať si aj iné dokumenty:
  • druhý doklad totožnosti, ako je cestovný pas alebo vodičský preukaz, rodný list, sobášny list, výpis z knihy narodení, preukaz poistenca zdravotnej poisťovne, služobný preukaz policajta či vojaka alebo služobný preukaz diplomata;
  • fotokópie výpisov z bankového účtu;
  • doklad preukazujúci vaše bydlisko, ako je faktúra za odber energií a podobne;
  • pri živnostníkoch je to aj „potvrdenie o podaní daňového priznania k dani z príjmu fyzických osôb za posledné zdaňovacie obdobie“ a živnostenský list.

Ked máte tovar vybraný tak nás stačí už len kontaktovať a všetko vybavíme za Vás a  ponúkneme Vám tie najvýhodnejšie podmienky.

 • Výrobca: CASARREDO
 • Kód produktu: CASARREDO Kuchynská linka 260 VERSAILLES II
 • 915,00€
 • Bez DPH: 762,50€

Štítky: CASARREDO Kuchynská linka 260 VERSAILLES II smokie soft/latte soft, ,