Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.

CASARREDO Kuchynská linka 260 CASA 91014 zlatý jasan

CASARREDO Kuchynská linka 260 CASA 91014 zlatý jasan

Kuchyňa v provensálskom štýle zútulní Váš domov v meste i na vidieku .Táto kuchyňa je navrhnutá tak, že skrinky sa dajú poskladať v ľubovoľnom poradí, prípadne ďalšie doobjednať. To vám umožní si zostaviť kuchyňu podľa svojich predstáv. Korpus i sokel sú kvalitného laminátu s 3D štruktúrou bielej farby, dvierka z MDF vo farbe zlatý jaseň, všetko hranené ABS páskou. Spodné skrinky sú na polohovateľných nôžkach, predné sokel je v cene, možnosť dokúpenia bočných soklov. Spotrebiče, skrinka pre vstavanú rúru, drez a digestor nie sú v cene .Zostava sa skladá zo spodných skriniek - výška 82 cm, hĺbka 48 cm, šírka: - 60 cm skrinka 2-dverová pod drez- 60 cm skrinka 2-dverová- 2 x 40 cm skrinka 1-dverová s 1 zásuvkou a vrchných skriniek - výška 72 cm, nad digestorom 35,8 cm, hĺbka 32 cm, šírka: - 2 x 60 cm 2-dverová skrínka-  2 x 40 cm hornej vitrína 1-dverová- 60 cm skrinka nad digestor.Zostava neobsahuje v cene pracovnú dosku, možnosť doobjednania. Možnosť dokúpenia drezu. Dodávame v demontovanom stave.

Rozmer : šírka - 260 cm 

               výška - 82/72 cm 

               hlbka - 48/32 cm

Vlastnosti
Záruka 24 mesiacov

Nákup na splátky.

Poskytujeme nákup na splátky cez spoločnosť QUATRO od VUB  a AHOJ od spoločnosť Amico Finance a.s. , je na Vás čo si vyberiete. 

Kto môže nakupovať na splátky ?

Na splátky môžete nakupovať, ak máte od 18 do 75 rokov, ste občan SR alebo máte trvalý pobyt v SR. Musíte byť zamestnaný minimálne počas obdobia splácania alebo na dobu neurčitú, alebo ste živnostník či starobný, výsluhový alebo invalidný dôchodca.

Stačí vám len občiansky preukaz

 • Pri nákupe do výšky úveru 1 000 € vám zvyčajne stačí občiansky preukaz.
 • V niektorých prípadoch, najmä pri vyšších sumách ako 1 000 €, má splátková spoločnosť právo vyžiadať si aj iné dokumenty:
  • druhý doklad totožnosti, ako je cestovný pas alebo vodičský preukaz, rodný list, sobášny list, výpis z knihy narodení, preukaz poistenca zdravotnej poisťovne, služobný preukaz policajta či vojaka alebo služobný preukaz diplomata;
  • fotokópie výpisov z bankového účtu;
  • doklad preukazujúci vaše bydlisko, ako je faktúra za odber energií a podobne;
  • pri živnostníkoch je to aj „potvrdenie o podaní daňového priznania k dani z príjmu fyzických osôb za posledné zdaňovacie obdobie“ a živnostenský list.

Ked máte tovar vybraný tak nás stačí už len kontaktovať a všetko vybavíme za Vás a  ponúkneme Vám tie najvýhodnejšie podmienky.

 • Výrobca: CASARREDO
 • Kód produktu: CASARREDO Kuchynská linka 260 CASA 91014 zlatý jasan
 • 557,00€
 • Bez DPH: 464,17€

Štítky: CASARREDO Kuchynská linka 260 CASA 91014 zlatý jasan, ,