Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.

CASARREDO Kuchynská linka 260 CASA 29046 douglaska bielená/šedý lesk

CASARREDO Kuchynská linka 260 CASA 29046 douglaska bielená/šedý lesk

Moderná a lacná kuchyňa. Táto kuchyňa je navrhnutá tak, že skrinky sa dajú poskladať v ľubovoľnom poradí, prípadne je možné ďalšie doobjednať. To vám umožní zostaviť si kuchyňu podľa svojich predstáv. Korpus je vo farbe šedá, záslepky a zásuvky sú vyrobené z dosky Fornerlux vo farbe šedý lesk. Dvierka sú vo farbe douglaska bielená. Kuchyňa je vybavená systémom tichého dovierania. Pracovnú dosku kuchyne neobsahuje. Úchyty sú kovové. Spotrebiče, drez a digestor nie sú v cene.Zostava sa skladá zo spodných skriniek - výška 82 cm, hĺbka 45 cm, šírka: - 80 cm skrinka pod drez so záslepkou (záslepka = falošná zásuvka) - 80 cm skrinka s 1 zásuvkou- 40 cm skrinka s 1 zásuvkou- 60 cm skrinka s 1 zásuvkou a vrchných skriniek - výška 72 cm, nad digestorom 36 cm, hĺbka 29 cm, šírka: - 80 cm skrinka nad drez s odkvapkávačom, dvojdverová- 80 cm skrinka dvojdverová so sklenenými pásky 40 cm skrinka jednodverová- 60 cm skrinka jednodverová .Ponúkame možnosť doobjednania drezu či pracovnej dosky. Dodávame v rozloženom stave.

Rozmer : šírka - 260 cm

               výška - 82/72 cm 

               hlbka - 45/29 cm 

Vlastnosti
Záruka 24 mesiacov

Nákup na splátky.

Poskytujeme nákup na splátky cez spoločnosť QUATRO od VUB  a AHOJ od spoločnosť Amico Finance a.s. , je na Vás čo si vyberiete. 

Kto môže nakupovať na splátky ?

Na splátky môžete nakupovať, ak máte od 18 do 75 rokov, ste občan SR alebo máte trvalý pobyt v SR. Musíte byť zamestnaný minimálne počas obdobia splácania alebo na dobu neurčitú, alebo ste živnostník či starobný, výsluhový alebo invalidný dôchodca.

Stačí vám len občiansky preukaz

 • Pri nákupe do výšky úveru 1 000 € vám zvyčajne stačí občiansky preukaz.
 • V niektorých prípadoch, najmä pri vyšších sumách ako 1 000 €, má splátková spoločnosť právo vyžiadať si aj iné dokumenty:
  • druhý doklad totožnosti, ako je cestovný pas alebo vodičský preukaz, rodný list, sobášny list, výpis z knihy narodení, preukaz poistenca zdravotnej poisťovne, služobný preukaz policajta či vojaka alebo služobný preukaz diplomata;
  • fotokópie výpisov z bankového účtu;
  • doklad preukazujúci vaše bydlisko, ako je faktúra za odber energií a podobne;
  • pri živnostníkoch je to aj „potvrdenie o podaní daňového priznania k dani z príjmu fyzických osôb za posledné zdaňovacie obdobie“ a živnostenský list.

Ked máte tovar vybraný tak nás stačí už len kontaktovať a všetko vybavíme za Vás a  ponúkneme Vám tie najvýhodnejšie podmienky.

 • Výrobca: CASARREDO
 • Kód produktu: CASARREDO Kuchynská linka 260 CASA 29046
 • 968,00€
 • Bez DPH: 806,67€

Štítky: CASARREDO Kuchynská linka 260 CASA 29046 douglaska bielená/šedý lesk, ,