Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.

CASARREDO Kuchynská linka 260 CASA 29045 šedá mat

CASARREDO Kuchynská linka 260 CASA 29045 šedá mat

Moderná kuchyňa, ktorá patrí medzi najlacnejšie na trhu.Táto kuchyne je navrhnutá tak, že skrinky sa dajú poskladať v ľubovoľnom poradí, prípadne i ďalšie doobjednať. To vám umožní si zostaviť kuchyňu podľa svojich predstáv. Dvierka sú vyrobené z dosky MDF vo farbe šedá mat. Korpus je v šedej farbe. Pracovná doska nie je súčasťou a nie je teda v cene zahrnutá. Spotrebiče, drez a digestor nie sú v cene.Zostava sa skladá zo spodných skriniek - výška 82 cm, hĺbka 45 cm, šírka: - 80 cm skrinka dvojdverová pod drez- 80 cm skrinka dvojdverová- 40 cm skrinka s 3 zásuvkami- 60 cm skrinka jednodverová a vrchných skriniek - výška 72 cm, hĺbka 29 cm, šírka: - 40 cm skrinka jednodverová- 60 cm skrinka jednodverová- 80 cm vitrína - dvojdverová (sklo SATINATO) - 80 cm skrinka dvojdverová s odkapávačom. Dodávame v demontovanom stave.

Rozmer : šírka - 260 cm 

               výška - 82/72 cm 

              hlbka - 45/29 cm 

Vlastnosti
Záruka 24 mesiacov

Nákup na splátky.

Poskytujeme nákup na splátky cez spoločnosť QUATRO od VUB  a AHOJ od spoločnosť Amico Finance a.s. , je na Vás čo si vyberiete. 

Kto môže nakupovať na splátky ?

Na splátky môžete nakupovať, ak máte od 18 do 75 rokov, ste občan SR alebo máte trvalý pobyt v SR. Musíte byť zamestnaný minimálne počas obdobia splácania alebo na dobu neurčitú, alebo ste živnostník či starobný, výsluhový alebo invalidný dôchodca.

Stačí vám len občiansky preukaz

 • Pri nákupe do výšky úveru 1 000 € vám zvyčajne stačí občiansky preukaz.
 • V niektorých prípadoch, najmä pri vyšších sumách ako 1 000 €, má splátková spoločnosť právo vyžiadať si aj iné dokumenty:
  • druhý doklad totožnosti, ako je cestovný pas alebo vodičský preukaz, rodný list, sobášny list, výpis z knihy narodení, preukaz poistenca zdravotnej poisťovne, služobný preukaz policajta či vojaka alebo služobný preukaz diplomata;
  • fotokópie výpisov z bankového účtu;
  • doklad preukazujúci vaše bydlisko, ako je faktúra za odber energií a podobne;
  • pri živnostníkoch je to aj „potvrdenie o podaní daňového priznania k dani z príjmu fyzických osôb za posledné zdaňovacie obdobie“ a živnostenský list.

Ked máte tovar vybraný tak nás stačí už len kontaktovať a všetko vybavíme za Vás a  ponúkneme Vám tie najvýhodnejšie podmienky.

 • Výrobca: CASARREDO
 • Kód produktu: CASARREDO Kuchynská linka 260 CASA 29045 šedá mat
 • 989,00€
 • Bez DPH: 824,17€

Štítky: CASARREDO Kuchynská linka 260 CASA 29045 šedá mat, ,