Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.

MEBLOHAND Sedacia súprava INFINITY mini

MEBLOHAND Sedacia súprava INFINITY mini

Predvianočná akcia !!!

Dodanie začiatkom decembra  2019 v ľavom  alebo pravom prevedení vo farbe ako foto v poťahovej látke ekokoža Madryt biela + Látka INARI 91 za cenu len 666 € .


Rohová sedacia súprava Infinity mini je moderná a štýlová sedacia súprava.v cene 790 €  prevedenie  ekokoža Madryt a latky Inari na výber z možností.

Vačši vyber potahov na požiadanie za cenu 880 €.

Kostra sedacej súpravy je vyrobená z mäkkého a tvrdého dreva (drevotrieska). Na perovanie sedacej súpravy sú použité pružiny faliste. 

Na čalúnenie sedacej plochy a opierok je použitá kvalitná visco-elastická pena (HR). Prevedenie sedacej plochy a opierok je pevné, čo zabezpečuje pohodlné sedenie. Prevedenie sedacej plochy je štepované a sed luxusne nadýchaný. Systém rozkladania rohovej sedacej súpravy je vysúvací, taktiež má úložný priestor. Rohová sedacia súprava má 3 ks polohovacích záhlavníkov.


Rozmer sedačky : 290x 190 cm výška 76 / 86 cm.


Rozmer spania : 230x120 cm Vlastnosti
Rozkladacia Áno
Úložný priestor Áno
Voľba rohu Ľ/P
Záruka 24 mesiacov

Nákup na splátky.

Poskytujeme nákup na splátky cez spoločnosť QUATRO od VUB  a AHOJ od spoločnosť Amico Finance a.s. , je na Vás čo si vyberiete. 

Kto môže nakupovať na splátky ?

Na splátky môžete nakupovať, ak máte od 18 do 75 rokov, ste občan SR alebo máte trvalý pobyt v SR. Musíte byť zamestnaný minimálne počas obdobia splácania alebo na dobu neurčitú, alebo ste živnostník či starobný, výsluhový alebo invalidný dôchodca.

Stačí vám len občiansky preukaz

 • Pri nákupe do výšky úveru 1 000 € vám zvyčajne stačí občiansky preukaz.
 • V niektorých prípadoch, najmä pri vyšších sumách ako 1 000 €, má splátková spoločnosť právo vyžiadať si aj iné dokumenty:
  • druhý doklad totožnosti, ako je cestovný pas alebo vodičský preukaz, rodný list, sobášny list, výpis z knihy narodení, preukaz poistenca zdravotnej poisťovne, služobný preukaz policajta či vojaka alebo služobný preukaz diplomata;
  • fotokópie výpisov z bankového účtu;
  • doklad preukazujúci vaše bydlisko, ako je faktúra za odber energií a podobne;
  • pri živnostníkoch je to aj „potvrdenie o podaní daňového priznania k dani z príjmu fyzických osôb za posledné zdaňovacie obdobie“ a živnostenský list.

Ked máte tovar vybraný tak nás stačí už len kontaktovať a všetko vybavíme za Vás a  ponúkneme Vám tie najvýhodnejšie podmienky.

 • Výrobca: Meblohand
 • Kód produktu: MEBLOHAND Sedacia súprava INFINITY mini
 • 666,00€
 • Bez DPH: 555,00€
Zobraziť možnosti